• Żaluzje PVC 50mm, to próba spojrzenia na ten dobrze znany produkt w innym świetle. Zastosowanie listków PVC, nie spowoduje efektu zaciemnienia, a jedynie miękkiego rozproszenia światła. Efekt ten jest szczególnie ceniony przez architektów, którzy przywiązują znaczącą rolę do gry światła w pomieszczeniu.
  • W systemie standard rynna górna oraz dolna są stalowe, ale opcjonalnie można zastosować drewnianą osłonę rynny górnej oraz drewnianą rynnę dolną. Połączenie "tradycyjnego" drewna z "nowoczesnym" PVC daje ciekawy efekt.
  • Sterowanie
    • Ręczne - sznurek
    • Elektryczne: wyłącznik klawiszowy / radiowe pilot

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38