Praca

Zatrudnimy osoby ze znajomością fachowego montażu/produkcji rolet i żaluzji.
Zgłoszenia: Cv + foto proszę kierować na adres mailowy: t.korzeniewski@debastor.com

SPRZEDAWCA MOBILNY

OPIS STANOWISKA:

  • Mobilna obsługa klientów na terenie województwa łódzkiego
  • Obsługa komputera (pakiet Office)
  • Raportowanie
  • Praca w zespole

    WYMAGANIA:
  • Bardzo wysoka kultura osobista
  • Zadbany wygląd
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i współpracownikami
  • Umiejętność pracy w stresie i rozwiązywania zadań organizacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:
  • Możliwość wprowadzenia do zawodu sprzedawcy w firmie o niemal trzydziestoletnim doświadczeniu
  • Możliwość rozwoju i kursy zawodowe
  • Pewna, stała praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rzetelne, terminowe wynagrodzenie (3-5 tyś netto)
  • Auto służbowe do pełnej dyspozycji w późniejszym okresie zatrudnienia
  • Praca w młodym, zgranym zespole w przyjemnych warunkach

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: t.korzeniewski@debastor.com.

Wstępną selekcje kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych CV.

Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami i udzielamy bardziej szczegółowych informacji.