Do oferowanych przez Debastor osłon i dekoracji okiennych można dobrać także wysokiej jakości automatykę.

 

Systemy automatyki oferowane w Debastor mogą być wykorzystane do obsługi rolet zewnętrznych, markiz oraz dodatkowo wewnętrznych osłon okiennych. To powoduje, że sterowanie osłonami całej nieruchomości staje się wyjątkowo łatwe i szybkie, co sprzyja wyższemu komfortowi korzystania z inteligentnego domu, biura, czy sali konferencyjnej.

 

Wykorzystujemy wysokiej jakości systemy napędów i sterowania, których zastosowanie nie wiąże się ze skomplikowanymi pracami. W naszej ofercie można znaleźć systemy automatyki wykorzystujące łączność radiową, systemy kablowe oraz systemy kablowe grupowe. Gdy liczy się w szczególności wygoda, polecamy systemy radiowe, które nie wymagają kucia w ścianach oraz prowadzenia okablowania. Projektujemy je indywidualnie dla naszych klientów, aby były one precyzyjnie dopasowane do konkretnej przestrzeni domu czy firmy. Również jesteśmy w stanie wykonać systemy wyposażone w sterowanie automatyczne, które posiadają czujniki temperatury, słońca oraz zegar i dzięki temu mogą one samodzielnie sterować osłonami.

 

Stosujemy tylko i wyłącznie trwałe i funkcjonalne systemy automatyki uznanych marek, które odznaczają się niską awaryjnością oraz łatwością obsługi. Działają one praktycznie bezgłośnie, są wyposażone w piloty i programatory, zatem bez problemu można dopasować je do swoich potrzeb. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę: dokonujemy obmiarów, doradzamy i projektujemy systemy automatyki oraz przeprowadzamy ich profesjonalny montaż. Służymy także pracami serwisowymi.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą naszych osłon okiennych oraz systemów automatyki, dzięki nim zasłanianie i odsłanianie okien będzie wyjątkowo łatwe i przyjemne, a nasze wnętrza będą chronione przed słońcem!

 

Wybierając systemy automatyki osłon okiennych w naszej firmie Debastor, otrzymujesz zawsze kompleksową obsługę. Chcemy, aby korzystanie z naszych produktów było dla Państwa jeszcze łatwiejsze, dlatego też automatyka jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem – dzięki niej mogą Państwo także oszczędzać swój czas, zmniejszyć rachunki i poprawić bezpieczeństwo mienia.

 

Oszczędność energii i czasu

 

Dużą zaletą systemów automatyki jest komfort – idzie on przy tym w parze razem z oszczędnością czasu, ponieważ właściciel nie musi sam zaciągać i podnosić osłon okiennych, co w przypadku dużych budynków może zająć sporo czasu.

 

Poza tym również można oszczędzać dzięki nim energię – dotyczy to w szczególności poprawy izolacyjności wnęk okiennych z zamontowanymi roletami zewnętrznymi, które są częstym powodem utraty dużej ilości ciepła w okresie grzewczym. Montując rolety, można wtedy odgraniczyć koszty związane z ogrzewaniem, które dochodzą nawet do 50%.

 

Zmniejszone ryzyko włamań

 

Systemy automatyki są również bardzo dobrym wsparciem w zapewnianiu budynkom pełnego bezpieczeństwa. Na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku systemy z programowaniem czasowym działania osłon – można wówczas zaplanować otwieranie i zamykanie osłon na określone godziny, dlatego nie ma wtedy potrzeby samodzielnego ich uruchamiania.

 

Automatyka może działać także wtedy, gdy domownicy nie są obecni. Wówczas system będzie sprawiał wrażenie obecności w domu, a tym samym zmniejszy się ryzyko włamań oraz kradzieży.

 

Montaż automatyki

W naszej firmie Debastor posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu systemów automatyki do osłon okiennych. Współpracujemy w tym zakresie z uznanymi firmami w branży, które dostarczają niezawodny sprzęt, między innymi SOMFY. Nasza ekipa to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Państwu kompleksowo – zajmujemy się montażem, także w przypadku systemów z okablowaniem, oraz uruchomieniem automatyki i jej konfiguracją zgodnie z życzeniami klienta.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem systemów automatyki, nasi pracownicy zawsze służą pomocą w doborze tych odpowiednich.

 

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38