Pakiet bezpieczeństwa Somfy do rolet

Wzrasta poczucie zagrożenia

Przy stale wzrastającej liczbie włamań, bezpieczeństwo jest jednym z czynników, których nie można pominąć. Poczucie zagrożenia wzrasta dlatego, że dotyczy prawie każdego właściciela domu lub mieszkania. W tej sytuacji Somfy oferuje rozwiązania przeznaczone do ochrony przed włamaniem.

Najczęstszą drogą włamywaczy jest wejście przez okno

Prawie połowa wszystkich zanotowanych włamań odbywa się przez okno. Złodzieje właśnie ten sposób wybierają jako stosunkowo łatwą i wygodną drogę wejścia do domu czy mieszkania. Nawet okna, które posiadają niezabezpieczoną roletę nie stanowią przeszkody dla włamywacza a wręcz są doskonałym potwierdzeniem, czy w domu ktoś jest czy też domownicy są nieobecni. Kto pozostawia swój dom, mieszkanie czy biuro bez odpowiedniego zabezpieczenia okien, drzwi balkonowych czy tarasowych, ten bezpośrednio prowokuje włamywaczy.

Fakt, ze podczas większości włamań złodzieje wybierają wejście przez okno był dla Somfy impulsem do opracowania optymalnego systemu zabezpieczającego rolety, który w połączeniu z przełącznikiem automatycznym gwarantuje w znacznym stopniu ochronę przed nieproszonym gośćmi.

Pakiet bezpieczeństwa Somfy składa się z następujących elementów:

  • Napęd, który posiada wbudowany elektromagnetyczny hamulec uniemożliwia obrót rury nawojowej rolety, np. jeśli złodziej chce podnieść roletę,
  • Zabezpieczenie przed podniesieniem - dociska pancerz rolety w dół
  • Przełącznik automatyczny ?umożliwia otwieranie i zamykanie rolet w różnych cyklach czasowych. Wbudowany program "Cosmic" steruje napędami rolet wg zmieniających się czasów wschodu i zachodu słońca a dzięki trybowi urlopowemu "Security" następuje losowe przesunięcie godziny otwarcia i zamknięcia rolet o ok. 15 min co pozwala stworzyć wrażenie obecności domowników.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38