Wydajność sprawdzona w 100%

Przed dostawą, 100% naszych produktów podlega testom na liniach montażowych, aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie. Wszystkie napędy rurowe Somfy mają 5 lat gwarancji.

Zgodność ze standardami

Wszystkie produkty Somfy są wyposażone w certyfikaty zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi i bezpieczeństwa. Somfy bierze aktywny udział w podnoszeniu standardów automatyki systemów domowych i ich elementów, a tym samym jest w stanie wyprzedzić wszelkie wymogi w zakresie wydajności i bezpieczeństwa.

Unikalne laboratorium testowe

Jako firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w produkcji napędów, Somfy wie wszystko o wytrzymałości i obciążeniu napędów i elementów automatycznych. Testy symulacyjne obciążenia są prowadzone w jedynym w swoim rodzaju laboratorium firmy: 2 000 różnych testów przeprowadza się rocznie dla 6 000 produktów. W dziale technicznym firmy pracuje 70 inżynierów i techników; z tego 25 jest zatrudnionych w laboratorium testowym.

Nasze produkty są testowane w ekstremalnych warunkach

Co roku, napędy stosowane w ponad 35 rodzajach żaluzji i rolet są testowane pod względem wytrzymałości przy pomocy testów symulujących lata użytkowania w warunkach atmosferycznych, z jakimi zapewne nigdy nie będziecie mieli do czynienia.

Solidna jakość i trwałość

Cała organizacja Somfy, od etapu projektu produktu aż po dystrybucję, wyróżnia się dzięki otrzymanym certyfikatom ISO 9001. Dzięki temu gwarantujemy także jakość usług, świadczonych przez firmę Somfy na rzecz klientów.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38