Więcej komfortu dzięki technologii radiowej Somfy

"Praca jest połową życia" - z tym mottem życiowym można się zgodzić, jednak tylko wtedy, gdy w grę nie wchodzi wykonywanie uciążliwych i niezbyt lubianych prac domowych . Któż bowiem z ochotą zabiera się za zmywanie naczyń albo codziennie rano z radością podnosi rolety, by wieczorem znów je opuszczać. Ten codzienny rytuał jest tym bardziej uciążliwy i żmudny, im większy jest dom albo mieszkanie. W takiej sytuacji można wykorzystać pomoc jaką oferuje firma Somfy w postaci napędów i automatyki przeznaczonych do rolet,mrazkiz, zasłon przeciwsłonecznych i bram. Sprawdzonym przez miliony użytkowników na całym świecie i najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest system sterowania w technologii radiowej RTS(Radio Technology Somfy). Polecenia zamknięcia i otwarcia osłon okiennych następuje drogą radiową. Brak okablowania między nadajnikiem a napędem znajdującym się wewnątrz rolety czy markizy , czyni ten system wyjątkowo komfortowym. Posługując się pilotem zdalnego sterowania albo wysyłając sygnał z przełącznika znajdującego się na ścianie system RTS umożliwia sterowanie zarówno roletami i żaluzjami jak również markizami czy światłem. Na skutek działania jednego sterowania grupowego wszystkie zasłony zostają np. jednocześnie opuszczane albo podnoszone. Zasięg działania nadajnika wynosi do 200 metrów na otwartej przestrzeni względnie 20 metrów w przypadku przenikania przez dwie ściany żelbetowe. Przy tym, dzięki wąskiemu charakterystycznemu pasmu częstotliwości radiowych i zastosowaniu kodów zmiennych dynamicznie transmisja jest niezwykle niezawodna a przy tym bezpieczna, ponieważ uniemożliwia zeskanowanie sygnału.
Stosując zewnętrzne odbiorniki radiowe, istniej możliwość zmodernizowania istniejącego system w wersji kablowej i przekształcenia go w bardziej komfortowe i wygodniejsze rozwiązanie.
Sterowania wyróżniają się bardzo prostą, wręcz intuicyjną obsługą, co szczególnie ważne jest w przypadku osób starszych. Nowoczesne wzornictwo świetnie komponuje się z wyposażeniem mieszkania oraz zamontowanymi już przełącznikami światła. Ponadto istnieją liczne inteligentne rozwiązania automatyzacji, jak na przykład programator czasowy Chronis RTS. Programator ten umożliwia sterowanie roletami w zależności od pory, na skutek czego zasłony pozostają zamknięte względnie otwarte również w czasie gdy nikogo nie ma w domu. Odstrasza to potencjalnych włamywaczy, a zimą pomaga oszczędzać energię. Komfort w obsłudze markiz zapewnia radiowa automatyka wiatrowo-słoneczna Soliris RTS. Zapewnia bezpieczeństwo w przypadku nadchodzącego wiatru i dodatkowo mierzy aktualną intensywność nasłonecznienia. Jeśli świeci słońce, to osłona przeciwsłoneczna otwiera się automatycznie.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38