Eolis 3D na markizie
Eolis 3D WireFree RTS - autonomiczny czujnik wiatrowy zasilany bateryjnie (reaguje na drgania markizy wywołane wiatrem).
Telis Soliris RTS Patio - odporny na wilgoć. Pilot 1 kanałowy do obsługi pojedynczej markizy lub grupy markiz jednocześnie z możliwością wyłączenia automatyki słonecznej.
Telis 1 RTS Patio - odporny na wilgoć. Pilot 1 kanałowy do obsługi pojedynczej markizy lub grupy markiz jednocześnie.
Sunis Sensor RTS - czujnik słoneczny zasilany energią słoneczną.
Soliris Sensor RTS - Czujnik słoneczno wiatrowy. Reaguje na słońce i automatycznie wysuwa markizę a w momencie zerwania się silnego wiatru markiza zostaje zwinięta.
Eolis Sensor RTS - Czujnik wiatrowy z nadajnikiem. W przypadku gdy wiatr jest silny czujnik wysyła sygnał zwinięcia markizy do napędu, który jest w niej zamontowany.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38