Oferta firmy Debastor to nie tylko dekoracje  okienne dla użytkowników prywatnych, ale przede wszystkim, interesująca oferta dla firm!  Ekran do rzutnika to niezbędny element wyposażenia sali wykładowej, szkoleniowej, biura, ale także alternatywny sposób na wyświetlanie zdjęć oraz filmów w grupie rodziny lub znajomych.

Ekran do projektora wyprodukowany przez firmę Debastor jest wykonany z HIGH-TEX, bezpiecznego, trudno zapalnego materiału o znakomitym współczynniku odbicia. Materiał ten jest prosty w utrzymaniu i gwarantuje wysoką jakość odbicia obrazu. Gdy zobaczysz obraz odbijany przez ekran projekcyjny, nigdy więcej nie będziesz chciał wyświetlać czegokolwiek na ścianie!

Wśród zalet, jakie przynoszą ekrany projekcyjne jest, oprócz jakości obrazu, znakomite odtwarzanie oryginalnych kolorów oraz, co ważne szczególnie podczas szkoleń, ekrany do rzutnika z materiału HIGH-TEX nie męczą oczu. To zdecydowana przewaga naszego produktu nad ekranami plazmowymi oraz ledowymi.

Gwarantujemy dostępność ekranów w różnych wymiarach, umożliwiamy także wybór koloru obudowy, sposób zamocowania materiału oraz możliwość wyboru napędu. Dzięki temu, możesz sam stworzyć optymalny ekran projekcyjny dla siebie.

  • dysponujemy specjalistycznym trudno zapalnym materiałem HIGH-TEX, który gwarantuje 100 % odbicie.
  • Państwo decydują o wymiarach, kolorze obudowy, sposobie zamontowania i rodzaju napędu zastosowanego w swoim ekranie
  • KONKURENCYJNA CENA

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38