Mata drewniana to wyjątkowo efektowna forma dekoracji okna w pomieszczeniu nowoczesnym, ale także stylowym, szczególnie o charakterze rustykalnym. Ten interesujący i efektowny sposób osłony okien wyróżnia się naturalnym charakterem oraz barwami o odcieniach charakterystycznych dla drewna i bambusa. To idealny wybór dla tych, którzy lubią mieć w domu odrobinę natury.

Natura daje odprężenie! Nic dziwnego, że maty drewniane, czyli rolety bambusowe, pojawiają się coraz częściej w biurach i gabinetach. Rolety drewniane można porównać do mebli z prawdziwego drewna lub z wikliny. Wiele osób zgodzi się z tym, że to, co drewniane jest bliższe człowiekowi niż plastikowe. Łagodny prześwit słońca i ciepła barwa bambusa pozwalają oswoić każde wnętrze.

Jeśli chcesz zaaranżować wnętrze w stylu niestandardowym, tak aby rolety nie spełniały jedynie funkcji ochronnej, mata drewniana to pomysł dla ciebie. Idealna do mieszkań, do biur, jest także częstym ?gościem? w altanach i domach letniskowych.

Maty drewniane dostępne w ofercie firmy Debastor dzielą się na dwa typy: maty rolowane i rzymskie, czyli wykorzystujące mechanizm rolet rzymskich. Co więcej, można zamówić rolety bambusowe o powierzchni z różnym stopniem gęstości ? w zależności ile światła mają przepuszczać do pomieszczenia. Tradycyjny, prosty ręczny mechanizm sterujący gwarantuje wysoką wytrzymałość i pełną funkcjonalność.

  • dwa typy: rolowana i rzymska
  • efektowny sposób osłony okien
  • wykonane z naturalnych materiałów o różnej gęstości
  • idealne do wnętrz o niestandardowej aranżacji
  • prosty i niezawodny mechanizm sterujący
  • Sterowanie: ręczne

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38