Coraz więcej mieszkańców przenosi się ze ścisłego centrum miasta na podmiejskie osiedla, suburbia, domki jednorodzinne oraz zabudowę developerską. Mieszkania przy lesie mają mnóstwo zalet: jest cicho, spokojnie, śpiewają ptaki, powietrze jest zdrowsze, a dzieci wychowują się wśród drzew. Czy zawsze musi się to wiązać z określonymi wyrzeczeniami - czy najmilsze mieszkanie przy lesie muszą nam uprzykrzać natrętne owady? Odpowiedzią są moskitiery! Łódź i okolice nie są najbardziej zieloną okolicą w Polsce, jednak także w naszym mieście trzeba chronić się przed owadami.

Oferowane przez firmę Debastor moskitiery mogą przybierać wiele form w zależności od potrzeb związanych z rozmiarami i formą otworu budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz wygodne moskitiery rolowane, klasyczne moskitiery ramkowe, funkcjonalne moskitiery drzwiowe, dachowe oraz dające wiele możliwości adaptacyjnych moskitiery przesuwne. Słowem, najlepsze moskitiery w Łodzi.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom aranżacji moskitier w Twoim domu lub biurze, możesz zawsze czuć się bezpiecznie nie czując jednocześnie ograniczeń spowodowanych ciężką, przesłaniającą obraz, nieruchomą moskitierą starego typu. W nowym budownictwie, co spowodowane jest stosowaniem jasnych, dużych przeszkleń, coraz częściej używane są większe moskitiery. Łódź dynamicznie się zmienia, a wraz z nią - nawyki mieszkańców. Najważniejszy jest bowiem przyjemny wypoczynek.

Czy zauważyliście ostatnio jakby pojawiło się więcej owadów, a niektóre stały się bardziej natrętne? Zadbaj o zdrowie i wygodę swoje i swoich najbliższych. Wybierz najbardziej funkcjonalne moskitiery w Łodzi. Weź kurs na doświadczenie - ponad 20 lat działalności firmy Debastor zobowiązuje.

Produkujemy moskitiery na okna o kształcie: okręgu, trapezu, trójkąta.

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny!

 

 

Naszym klientom oferujemy moskitiery tylko najwyższej jakości, by nie tylko wyglądały one estetycznie, ale również były trwałe i funkcjonalne. Mogą być one stosowane zarówno jako okienne, jak i drzwiowe, w tym do drzwi tarasowych, balkonowych, okien uchylnych. To powoduje, że nasze produkty cieszą się tak dużym powodzeniem i będą mogły również spełnić wszystkie twoje wymagania, gdy szukasz sprawdzonych rozwiązań.

 

Główne zalety naszych moskitier:

 

  • stanowią skuteczną ochronę przed owadami, a także przed przenikającymi do wnętrza pyłkami roślin

  • zapewniają najlepszą szczelność

  • mogą być dopasowane do każdego rodzaju okien oraz drzwi

  • są odporne na warunki atmosferyczne

  • dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych

  • są niezawodne i komfortowe w obsłudze

 

Tak szeroka gama zalet naszych moskitier powoduje, że stanowią one najlepszy wybór do domów, mieszkań, domków działkowych, a także do różnych innych budynków, w których chcą Państwo ochronić się przed nieznośnym bzyczeniem i ukłuciami insektów oraz innych owadów oraz pyłkami roślin, które stanowią zagrożenie głównie dla alergików.

 

Moskitiery na wymiar

 

W naszej firmie Debastor w Łodzi wykonujemy dla klientów moskitiery na wymiar. Wiemy, że w marketach można zakupić gotowe moskitiery, które można przyciąć na wymiar, ale nie zapewniają one zawsze optymalnej szczelności oraz mogą być trudne w montażu. Dlatego też oferujemy osłony, które produkowane są na wymiar i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów co do ich wykończenia, w tym kolorystyki.

 

Możemy poradzić sobie nawet z nietypowymi kształtami okien oraz drzwi. Wykonujemy także moskitiery skrzydłowe z więcej niż jednym skrzydłem, dlatego też możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania w przypadku każdego typu wnęk.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę:

 

  • pobranie wymiarów u klienta

  • profesjonalne doradztwo

  • produkcja moskitier na wymiar

  • montaż u klienta

 

Więcej na temat naszych moskitier można poczytać na stronach poszczególnych modeli. W razie pytań jesteśmy też zawsze do Państwa dyspozycji i odpowiemy wyczerpująco.

 

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38