Zatrudnimy osoby ze znajomością fachowego montażu/produkcji rolet i żaluzji

Sprzedawca - doradca techniczny - kierowca

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Klientów na terenie Łodzi i województwa Łódzkiego
  • Rozwój Sprzedaży
  • Praca Biurowa w środowisku Windows, MS Office

WYMAGANIA:

  • Idealny kandydat to osoba o pozytywnym nastawieniu, ambitna, wytrwale dążąca do wyznaczonych celów. Posiadająca umiejętności przeprowadzania rozmów i negocjacji z klientami.
  • Powinna posiadać wykształcenie min.średnie.
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B, oraz znajomość obsługi pakietu OFFICE ( Excel, Word ).
  • Posiadanie własnego samochodu w okresie próbnym oraz gotowość do jego użycia ( gwarantujemy  zwrot kosztów paliwa ).
  • Po okresie próbnym oferujemy samochód służbowy dla właściwych kandydatów.
  • Gotowość do wyjazdów w Łodzi i promieniu 50 km od granic miasta.

OFERUJEMY:

  • Motywujący system wynagradzania
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy ( dla właściwych kandydatów po okresie próbnym )

Wstępną selekcje kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych CV.

Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami  i udzielamy bardziej szczegółowych informacji.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter