Okno, które w zależności od potrzeb może stać się częścią ściany? Dowolny wzór materiału i całkowita ochrona przed promieniami słonecznymi? Chyba każdy zna modne ostatnimi czasy roletki. W wielu mieszkaniach i biurach systemu rolet z powodzeniem zastąpiły żaluzje i zasłony. Ich zaletą jest z pewnością prostota rozwiązania oraz atrakcyjny wybór materiałów stanowiących idealne uzupełnienie dla designu pomieszczenia, dając przy tym rewelacyjny efekt wizualny z zewnątrz.

W ofercie firmy Debastor znajdziesz ogromny wybór ponad 800 tkanin. Oznacza to praktycznie nieograniczoną ilość możliwości, z których każdy może znaleźć idealną propozycję do swojego mieszkania. Warto zauważyć, że montaż roletki nie uszkadza ramy okiennej, a zastosowanie prowadnic znacznie ogranicza przenikanie światła. Jeśli zależy ci na skutecznym osłonięciu wnętrza przed promieniami słonecznymi, nasz system rolet zapewni odpowiednie warunki wypoczynku.

Nowoczesne systemy rolet umożliwiają zasłonięcie powierzchni okiennych o rozmaitych rozmiarach. Nasze rolety mogą być obsługiwane zarówno ręcznie jak i elektrycznie - za pomocą pilota.

Nowoczesna architektura przypisała istotną rolę otworom okiennym. Podczas gdy w dawniejszych czasach, od okien ważniejsze były sztukaterie elewacji, dziś nikogo nie dziwią szerokie ściany wykonane ze szkła. To znakomite rozwiązanie, dzięki któremu w zależności od zapotrzebowania, można wpuszczać do pomieszczenia strugę naturalnego światła. W nowoczesnej architekturze znakomicie sprawdzają się rolety. To idealna ochrona przed silnym światłem i rozwiązanie dające pełną wolność w projektowaniu przestrzeni.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38