Rolety zewnętrzne


Dbając o prywatność w swoim mieszkaniu, coraz chętniej kupujemy rolety zewnętrzne. Łódź jest dobrym przykładem tego trendu. Koniec zaglądania sąsiadowi w okno. Koniec z ciekawskimi spojrzeniami do wnętrza naszej kuchni. Opuść rolety i chroń swoją prywatność. Montując rolety możesz nie tylko osłonić się przed niepożądanym wzrokiem sąsiadów, ale także ochronić swój dom przed złodziejem. Warto pamiętać, że rolety Debastor posiadają atest WK2 dotyczący wytrzymałości na włamania.

Hałas z ruchliwej ulicy? Natrętny sąsiad kosi trawę lub ma nerwowego psa? Odpocznij od hałasu opuszczając rolety zewnętrzne! Łódź to duże, gwarne miasto. Chcąc zażyć wypoczynku, koniecznie osłoń okno przed mocną ekspozycją słoneczną oraz przed niepożądanymi dźwiękami.

Jeśli cenisz sobie wygodę, rolety zewnętrzne są niezwykle proste w obsłudze - można sterować nimi za pomocą systemów ręcznych oraz elektrycznych, także z opcją sterowania radiowego z pilotem. Nie ma również powodów do obaw jeśli chodzi o wrażliwość mechanizmu rolety, ponieważ są one wyposażone w czujniki przeciążeniowe i czujniki przeszkód. Zaletą rolet jest również ich szczelność - zimą nie narażasz pomieszczeń na utratę ciepła, latem chronisz wnętrze przed uciążliwym upałem.

Bezpieczeństwo i dyskrecja to najważniejsze zalety okien osłoniętych przez rolety zewnętrzne. W Łodzi, jak w każdym innym wielkim mieście, obie cechy są szczególnie istotne. Rolety zewnętrzne Debastor ? przetestowane w warunkach miejskich.


ROLETY ZEWNĘTRZNE (ALUMINIOWE)

Nawet 30 lat bezawaryjnego funkcjonowania!

HEROAL - WYNALAZCA DWUŚCIENEJ, IZOLOWANEJ CIEPLNIE SZTABY ALUMINIOWEJ, PIERWSZA FIRMA W PRZEMYŚLE ROLET I BRAM ROLOWANYCH Z ALUMINIUM. 

 • dwuścienne, wysokiej próby aluminium i wytrzymała powierzchnia, wielowarstwowo pokryta lakierem, dają pewność, że wyprodukowane z nich rolety będą działać bezawaryjnie przez długie lata.
 • stosowany w naszych roletach profil, o wysokości 37,5 mm, pozwala na zabudowanie otworów o szerokości do 3,0 m i powierzchni do 6,2 m2 co wyróżnia go na tle innych ofert konkurencyjnych, a niewielka średnica nawoju pozwala na zastosowanie mniejszych skrzynek dzięki czemu są one mniej widoczne.
 • wszystkie elementy rolety, w tym napędy elektryczne i automatyka posiadają gwarancję nawet do 5 lat.
 • rolety wyposażone w napęd elektryczny charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą
 • dzięki zaawansowanym technologiom w automatyce i zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz stabilnym pancerzom, rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
 • w ofercie znajdują się również rolety, które spełniają szczególne wymogi w zakresie ochrony obiektu przed włamaniem, potwierdzone atestem WK 2.
 • wysokiej próby materiały chronią przed hałasem zewnętrznym.
 • zapewniają pełną dyskrecję i prywatność.
 • dzięki profilom wypełnionym bezferonową pianą poliuretanową skutecznie chronią przed stratami ciepła w zimie, a latem zapewniają przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń
 • nasze rolety zawsze będą precyzyjnie dobrane do najbardziej wyszukanych Państwa potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się po dokonaniu obmiarów, oględzin i rozmów z Klientami na terenie obiektu
 • pancerz rolety dostępny w kilkudziesięciu kolorach standardowych, także lakierowany drewnopodobnie, na życzenie klienta lakierowany na dowolny RAL
 • Dostępne kolory skrzynki i prowadnic:
  • standardowe: biały, brązowy, beżowy
  • niestandardowe: dowolny RAL
 • Sterowanie:
  • ręczne - zwijacz, korba
  • elektryczne: silnik, silnik radiowy, silnik radiowy z czujnikiem przeszkody, silnik radiowy z czujnikiem przeszkody i czujnikiem przeciążeniowym - przełącznik klawiszowy, pilot, pilot 20-to kanałowy do obsługi dodatkowych urządzeń domowych
 • Automatyka: radiowy czujnik słoneczno - wiatrowy, programatory czasowe, czujniki nasłonecznienia

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38