W zakresie oferowanych przez naszą firmę produktów, świadczymy dodatkowe usługi związane z profesjonalnym montażem, doradztwem technicznym oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.

Blisko 20 - letnie doświadczenie, nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników, realizacja nietypowych zleceń, a także obszerna znajomość rynku pozwoliły nam wypracować wysokie standardy obsługi i realizacji zleceń.

Jako nieliczni w kraju możemy poszczycić się udziałem w prestiżowym programie EKSPERT SOMFY, który gwarantuje najwyższe kompetencje naszych pracowników zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym z zakresu napędów elektrycznych i automatyki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy Państwu usługi serwisowe z zakresu: doradztwa technicznego, napraw, przeglądów i konserwacji rolet, bram, markiz, żaluzji i moskitier zakupionych u innego producenta.

Dołożymy wszelkich starań, aby użytkowane przez Państwa produkty gwarantowały komfort i bezpieczeństwo.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38