W zakresie oferowanych przez naszą firmę produktów, świadczymy dodatkowe usługi związane z profesjonalnym montażem, doradztwem technicznym oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.

Blisko 20 - letnie doświadczenie, nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników, realizacja nietypowych zleceń, a także obszerna znajomość rynku pozwoliły nam wypracować wysokie standardy obsługi i realizacji zleceń.

Jako nieliczni w kraju możemy poszczycić się udziałem w prestiżowym programie EKSPERT SOMFY, który gwarantuje najwyższe kompetencje naszych pracowników zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym z zakresu napędów elektrycznych i automatyki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy Państwu usługi serwisowe z zakresu: doradztwa technicznego, napraw, przeglądów i konserwacji rolet, bram, markiz, żaluzji i moskitier zakupionych u innego producenta.

Dołożymy wszelkich starań, aby użytkowane przez Państwa produkty gwarantowały komfort i bezpieczeństwo.

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Rolety rzymskie

ROLETY RZYMSKIE oraz ZASŁONY z kolekcji SMART taniej o usługę szycia i montaż.

zadzwoń: 42 2137037 lub 42 2137038

pisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub sms na numer 795 597 448 (oddzwonimy)

oferta ważna do 30 czerwca 2018r.

Bezpłatna Wizyta Doradcy

Zamów bezpłatną wizytę naszego Doradcy w swoim domu/biurze

Podczas wizyty dokonamy fachowego pomiaru, pomożemy w doborze odpowiedniej przesłony lub dekoracji okna, oraz przygotujemy wycenę.

zadzwoń: 42 2137037 lub 42 2137038

pisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  lub sms na 795-597-448 (oddzwonimy)

 

oferta ważna do końca czerwca 2018r.

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38