Ponad dwie dekady doświadczeń w dziedzinie produkcji oraz wykończenia okien sprawia, że firma Debastor to także prawdziwy ekspert od żaluzji w Łodzi. Przygotowane na wymiar, wytrzymałe i estetyczne żaluzje znakomicie dopełnią wygląd okien i sprawią, że twoje okno na świat znakomicie będzie się prezentować od zewnątrz, dając jednocześnie przytulny nastrój wewnątrz pomieszczenia. Wymień już dziś zasłony na żaluzje! Łódź z nowoczesnymi systemami żaluzji w oknach wygląda znacznie nowocześniej!

Istotną zaletą żaluzji jest prostota i łatwość w obsłudze, a przede wszystkim ich wygoda. Ten prosty wynalazek znany jest już od wieków wszędzie tam, gdzie słońce wlewa się do okien. Znane są żaluzje stałe, wewnętrzne i zewnętrzne żaluzje ruchome, a także - patrząc przez pryzmat ustawienia listewek, żaluzje weneckie (poziome) i wertykale (żaluzje pionowe). W naszej ofercie znajdziesz żaluzje aluminiowe, drewniane, z PCV, skórzane oraz wertykale i panelowe żaluzje japońskie.

Proponujemy zarówno klasyczne żaluzje poziome, jak i wracające ostatnio do łask wertykalne żaluzje. Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto biznesu, w którym przestarzałe firany i niefunkcjonalne zasłony są wymieniane na nowoczesne systemy żaluzji. W zależności od koncepcji twojego mieszkania lub biura, możesz wybrać żaluzje drewniane, metalowe lub wykonane z materiału. Odpowiednio dobrane, żaluzje stanowią idealne wykończenie okna i zabudowują otwór okienny tworząc azyl wypoczynku w każdym, szczególnie mocno nasłonecznionym pomieszczeniu.

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim wykończeniem twoich okien, zwróć się z zapytaniem do specjalistów z Debastor. Pomożemy wybrać ci odpowiedni pod względem technicznym i estetycznym produkt i przeprowadzimy profesjonalną realizację. Jeśli interesują cię żaluzje w Łodzi, koniecznie umów się z nami na spotkanie!

 

Oferujemy żaluzje tylko wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca ze sprawdzonymi dostawcami spowodowały, że możemy montować u naszych klientów funkcjonalne, estetyczne i trwałe osłony okienne.

Nasze żaluzje to doskonały wybór między innymi do:

 • lokali biurowych

 • placówek oświatowych

 • obiektów medycznych

 • domów jednorodzinnych

 • mieszkań i apartamentów

Ze względu na pełną gamę wariantów materiałów oraz wykonanie osłon na wymiar mogą być one dostosowane do każdej przestrzeni zależnie od życzeń klienta.

 

Szeroki wybór materiałów

 

Do produkcji żaluzji wykorzystujemy najlepsze materiały – są to między innymi drewno, aluminium, tworzywa sztuczne, PCV, tkaniny czy skóra. W przypadku żaluzji aluminiowych lamele dostępne są też w kilku typach: jednobarwnych, drewnopodobnych i perforowanych. Są one dostępne w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych jako jednolite i z atrakcyjnymi wzorami, co powoduje, że można dostosować je indywidualnie do aranżacji pomieszczenia i sprawić, że będzie ono wyglądało jeszcze bardziej stylowo.

 

Wygodna obsługa

 

Wszystkie żaluzje oferowane przez naszą firmę zostały opracowane tak, aby korzystanie z nich było komfortowe.

Dostępne u nas żaluzje mogą być sterowane zależnie od modelu:

 

 • ręcznie – z użyciem dopasowanych sznurków lub koralików

 • elektrycznie, w tym elektrycznie radiowo – przez pilot lub przełącznik klawiszowy

 

Montaż żaluzji

 

Nasze żaluzje mogą być montowane na kilka sposobów zależnie wybranej przez klienta wersji.

Dostępne metody montażu:

 

 • montaż wewnątrz wnęki okiennej

 • montaż na zewnątrz wnęki okiennej

 • montaż do ramy okna

 • montaż do sufitu

 • montaż do ściany

 

Zapewniamy profesjonalny montaż u klienta – mogą mieć Państwo pewność, że żaluzje będą prawidłowo zamocowane zgodnie z twoimi wymaganiami i będą wyglądały efektownie.

 

Więcej na temat poszczególnych wariantów żaluzji w naszej firmie Debastor można znaleźć w ich opisach – tutaj znajdują się dokładne dane dotyczące aktualnie dostępnych wariantów. W razie dodatkowych pytań jesteśmy też do dyspozycji.

 

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38