Żaluzje

Ponad dwie dekady doświadczeń w dziedzinie produkcji oraz wykończenia okien sprawia, że firma Debastor to także prawdziwy ekspert od żaluzji w Łodzi. Przygotowane na wymiar, wytrzymałe i estetyczne żaluzje znakomicie dopełnią wygląd okien i sprawią, że twoje okno na świat znakomicie będzie się prezentować od zewnątrz, dając jednocześnie przytulny nastrój wewnątrz pomieszczenia. Wymień już dziś zasłony na żaluzje! Łódź z nowoczesnymi systemami żaluzji w oknach wygląda znacznie nowocześniej!

Istotną zaletą żaluzji jest prostota i łatwość w obsłudze, a przede wszystkim ich wygoda. Ten prosty wynalazek znany jest już od wieków wszędzie tam, gdzie słońce wlewa się do okien. Znane są żaluzje stałe, wewnętrzne i zewnętrzne żaluzje ruchome, a także - patrząc przez pryzmat ustawienia listewek, żaluzje weneckie (poziome) i wertykale (żaluzje pionowe). W naszej ofercie znajdziesz żaluzje aluminiowe, drewniane, z PCV, skórzane oraz wertykale i panelowe żaluzje japońskie.

Proponujemy zarówno klasyczne żaluzje poziome, jak i wracające ostatnio do łask wertykalne żaluzje. Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto biznesu, w którym przestarzałe firany i niefunkcjonalne zasłony są wymieniane na nowoczesne systemy żaluzji. W zależności od koncepcji twojego mieszkania lub biura, możesz wybrać żaluzje drewniane, metalowe lub wykonane z materiału. Odpowiednio dobrane, żaluzje stanowią idealne wykończenie okna i zabudowują otwór okienny tworząc azyl wypoczynku w każdym, szczególnie mocno nasłonecznionym pomieszczeniu.

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim wykończeniem twoich okien, zwróć się z zapytaniem do specjalistów z Debastor. Pomożemy wybrać ci odpowiedni pod względem technicznym i estetycznym produkt i przeprowadzimy profesjonalną realizację. Jeśli interesują cię żaluzje w Łodzi, koniecznie umów się z nami na spotkanie!

 

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

PRZEBIJAMY konkurencję!
więcej

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

Produkujemy plisy w dowolnym kształcie geometrycznym: koło, półkole, trójkąt, trapez.
więcej
Od dziś w kolekcji nowe kolory lamel żaluzji drewnianych.
więcej
Nowe katalogi tkanin roletowych już dostępne.
więcej
Nareszcie jest ! Nowy katalog tkanin plisowanych.
więcej
Nowe taśmy do żaluzji ALUMINIUM 50 już w ofercie firmy Debastor.
więcej
przejdź do aktualności

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Ksawerów k. Łodzi; Telefon: 42 213-70-38