To nowoczesne i przemyślane rozwiązanie z możliwością zastosowania zintegrowanych w jednej skrzynce zwijanych moskitier.

Możliwość montażu natynkowego i podtynkowego.
Skrzynka na żaluzję ma nie tylko techniczne, ale również optyczne zalety. Przy wybieraniu koloru można skorzystać z szerokiej gamy kolorystycznej. Dzięki zasłoniętemu mocowaniu osłony nie widać z przodu żadnych śrub ani nitów. Z boku skrzynka zamyka się w jednej płaszczyźnie z prowadnicami szynowymi, tworząc w ten sposób spójny wygląd bez drażniących szczegółów. Odporną na ulewy aluminiową prowadnicę szynową możną bez problemu otynkować.

 

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38