Automatyka do rolet

Rozszerzona gwarancja nawet do 7 lat?
Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu marki Somfy, lidera na rynku automatyki domowej. Wyposażając rolety i osłony w napędy elektryczne poprawisz parametry akustyczne i termoizolacyjne swoich okien. Dodatkowo będziesz cieszyć się prywatności i komfortem.

Z Somfy zautomatyzujesz każdą roletę
W bogatej ofercie Somfy znajdują się napędy do różnego typu rolet, które zagwarantują odpowiedni dopływ światła słonecznego do Twojego wnętrza, prywatność oraz możliwość sterowania z każdego miejsca na świecie.

Funkcje napędów Somfy,
które przedłużają żywotność Twoich rolet:

Detekcja przeszkód – Roleta zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody, chroniąc tym samym roletę i napęd przed uszkodzeniami.

Ochrona przed zamarzaniem – Automatyczne zatrzymanie jeżeli listwy są zablokowane przez lód.

Automatyczne ustawienia – Zostały stworzone w celu zapewnienia, że rolety otworzą się i zamkną całkowicie za każdym razem.

Zniechęcenie włamywaczy – Rolety wytrzymują próby otwarcia ich z zewnątrz dzięki dopasowanym dodatkowym blokadom.

Każdą roletę można wyposażyć w napęd elektryczny.

Bez względu na to, czy posiadasz nowy dom, czy już istniejący, mamy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do różnych rodzajów rolet.

Roleta elewacyjna

Roleta zintegrowana

Roleta bardzo wąska

Roleta podtynkowa

Wybierz własne sterowanie automatyką do rolet
Twoje rolety moga być sterowane zarówno przez centralę Smart Home (za pomocą tabletu, smartfonu lub nawet smartwatch’a), jak również sterownikami naściennymi, pilotami zdalnego sterowania lub nawet wideodomofonem Somfy.

Komfort

Chcesz otwierać lub zamykać wybrane rolety? A może wszystkie jednocześnie, by później sprawdzić ich położenie na swoim smartfonie? Umożliwi Ci to centrala TaHoma® Premium - sprawdzone rozwiązanie do sterowania urządzeniami domowymi.

Bezpieczeństwo

Sprawdzone rozwiązanie do sterowania urządzeniami domowymi. Bezpieczeństwo Programatory czasowe i aplikacja TaHoma® Premium pozwalają ustawić automatyczne działanie rolet czy oświetlenia. Gdy Ty będziesz na urlopie, Twój dom będzie z zewnątrz będzie sprawiał wrażenie tętniącego życiem.

Oszczędność energii

W aplikacji TaHoma® Premium możesz ustawić dopasowane do Twoich potrzeb scenariusze, które pozwolą uniknąć wysokich wydatków na ogrzewanie czy energię. Steruj roletami za pomocą pilota lub z poziomu aplikacji na smartfonie. Możesz dzięki temu skutecznie izolować dom przed zimnym powietrzem, a latem zapewnić przyjemny chłód we wnętrzach.

Ochrona wnętrza

Steruj swoimi roletami tak, by chronić meble, zasłony i kolory ścian przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nie martw się więcej o to, że przedmioty, na których Ci zależy stracą wyraziste kolory.

Wybierz rozwiązania SMART od rynkowego lidera
Urządzenie Connexoon i inteligentna technologia io-homecontrol® to smart home od Somfy w pełnym wymiarze. Skorzystaj ze wszystkich możliwości i steruj roletami, żaluzjami, a nawet oświetleniem w Twoim domu za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu. Sprawdź polożenie rolet i w razie potrzeby zmień ustawienia. To niezwykle proste dzięki intuicyjnej i przyjaznej aplikacji Connexoon Window.

Twój pierwszy krok do inteligentnego domu.
Zarządzaj inteligentnie swoimi roletami!

URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM
Spieszysz się? Teraz wystarczy jedno kliknięcie, by włączyć alarm, zamknąć wszystkie rolety i wyjść z domu

OCHRONA
Zegar, czujniki pogodowe i alarm pozwalają na tworzenie rozmaitych scenariuszy dla Twoich rolet.

SPRAWDZANIE OKIEN
Kontroluj i sprawdzaj. Zdalnie i według własnych potrzeb.