Pergola Portofino
Slide 1
Portofino

Elegancja, trwałość i klasyczny wygląd dla Twojej przydomowej przestrzeni. Spadzisty dach nadaje charakteru i świetnie komponuje się z każdym rodzajem zabudowy.

Spadziste zadaszenie

Wytrzymała konstrukcja aluminiowa

Wodoodporna tkanina

Składany dach

Elektryczne sterowanie

Oświetlenie LED

Ochrona

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że uporczywa pogoda pokrzyżowała Twoje plany na spędzenie czasu na tarasie? Być może miała to być wolna chwila na świeżym powietrzu z książką, spotkanie z przyjaciółmi lub zabawa z dziećmi? Pergola to ochrona, która pozwoli Ci cieszyć się tarasem nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Dzięki zadaszeniu z wysokiej jakości tkaniny, Ty kontrolujesz ilość promieni słonecznych, które docierają do wnętrza.

Wodoodporna tkanina odprowadzi wodę opadową do dyskretnie ukrytego systemu orynnowania.

Wygoda

Stwórz wyjątkową i funkcjonalną strefę relaksu, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Nastrojowe oświetlenie i rozsuwany dach, który aktywujesz jednym kliknięciem pilota – użytkowanie przydomowej przestrzeni nigdy nie było przyjemniejsze. Aluminiowa konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały pozwolą Ci cieszyć się pergolą bez konieczności stosowania uciążliwych zabiegów konserwacyjnych.

Pełna kontrola w zasięgu Twojej ręki. Steruj swoją pergolą przy pomocy pilota lub aplikacji mobilnej.

W pełni otwierany dach. Zatrzymujesz go w dowolnym momencie.

Zadbaj o odpowiednią widoczność po zmroku, dzięki oświetleniu LED, które stworzy niepowtarzalny klimat.

Sposoby montażu

Istnieje kilka sposobów montażu pergoli, które pozwalają na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W praktyce pergolę tarasową da się jednak zamontować niemalże w każdym przypadku – wystarczy wybrać odpowiednią konstrukcję.

Pergola montowana jest do ściany i pozwala na wykorzystanie przestrzeni w najbardziej efektywny sposób.

Montaż niezależny, który pozwala na swobodne umieszczenie pergoli w dowolnym miejscu – nawet na tarasie na dachu budynku lub na działce w środku lasu.

Najczęściej zadawane pytania

Cena pergoli zależy od wielu czynników. Między innymi od jej wymiarów oraz dodatków dołączonych do konstrukcji. Jej cena może wynieść od 8 000 zł za najprostszą wersje, 30 000 zł za bardziej zaawansowaną opcję, aż do kilkuset tysięcy złotych za realizację dla sektora gastronomicznego – HoReCa. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz wstępnie je wycenić.

Nasza hala produkcyjna funkcjonuje przez cały rok. Czas realizacji zależy od stopnia obciążenia produkcyjnego oraz pory roku. Zazwyczaj pergola jest gotowa do montażu po kilku tygodniach od momentu zaksięgowania zaliczki. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się przedłużyć do kilkunastu tygodni.

Nasze pergole montujemy przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym. W zależności od wymiaru pergoli, rodzajów i ilości dodatków oraz sposobu montażu, prace mogą trwać od 1 do 5 dni.

Konstrukcje pergol TOSCANA, PORTOFINO oraz VERONA wytrzymują wiatr wiejący z siłą nawet do 120 km/h. W przypadku pergoli PALERMO jest to 80 km/h.

Gdy siła wiatru jest większa, niż 60 km/h, zalecamy zwinąć zadaszenie materiałowe w modelach: PORTOFINO, VERONA, PALERMO oraz ustawić pionowo lamele zadaszenia w modelu TOSCANA.

Tak, istnieje możliwość późniejszego montażu dodatków, w tym: Rolet Screen, systemów przeszkleń oraz shuttersów aluminiowych. Warto jednak wspomnieć o takim zamiarze osobie wykonującej pomiar, gdyż w niektórych sytuacjach może mieć to wpływ na wymiar pergoli.