Rolety rzymskie

Rolety rzymskie dzięki ozdobnemu charakterowi oraz wyjątkowej estetyce, zyskują coraz większą popularność u wszystkich, dla których liczy się jakość i charakter – bez kompromisów. Dlatego jeśli i Ty szukasz sposobu na stworzenie przytulnego i nowoczesnego klimatu w swoim domu – rolety rzymskie są właśnie dla Ciebie.

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami materiałów i stosujemy wypróbowane przez nas wielokrotnie rozwiązania techniczne konstrukcji rolet, co powoduje, że są one wytrzymałe, niezawodne i posłużą nam długie lata. Co ważne, ze względu na swoją budowę rolety rzymskie są bardzo łatwe do utrzymania w czystości – materiał można prać w pralce po dokonaniu demontażu, co również nie jest skomplikowane. To kolejny atut w porównaniu z innym modelami osłon okiennych.

W naszej firmie znajdziecie rolety rzymskie na wymiar –  dopasowane indywidualnie do miejsca montażu oraz do życzeń klienta pod względem estetyki ich wykończenia. Ze względu na ogromny wybór tkanin o szerokości aż do 260 centymetrów możemy wykonać rolety nawet do szerszych wnęk okiennych – nie ma przy tym potrzeby łączenia ich szyciem, dlatego tkanina pozostaje jednolita i zachowuje swój estetyczny wizerunek.