Co stanowi znakomitą alternatywę dla żaluzji? Oczywiście, plisy. Łódź, czyli nowoczesne miasto z tradycjami sztuki użytkowej chętnie otwiera się na wszelkie nowości w dziedzinie dekoracji okien. Skoro na dodatek plisy (żaluzje plisowane) to wygodne, estetyczne i oryginalne rozwiązanie do biura i mieszkania, dlaczego nie rozważyć tego sprawdzonego rozwiązania na swoich oknach?

Nowoczesne plisy okienne to specjalność firmy Debastor. Oferujemy plisy o wymiarach 20 i 50 milimetrów doskonałe do okien w nietypowych kształtach. Jeśli chcesz zakryć okno orągłe, w formie trapezu lub szukasz zasłony do ogrodu zimowego, najwygodniejszym rozwiązaniem są plisy. Łódź coraz chętniej otwiera się na tego typu rozwiązania: wraz z pojawianiem się w naszym mieście odnowionych mieszkań w starym budownictwie oraz nowoczesnych realizacji biurowych, deweloperskich i domów jednorodzinnych, wiele osób decyduje się na wygodne plisy sterowane ręcznie lub elektrycznie - za pomocą pilota.

Nowoczesne systemy plis pozwalają dowolnie kształtować powierzchnię zakrytą przez materiał. Dzięki temu plisy nadają się zarówno do pomieszczeń w których pracujemy, jak i spełniają swoje zadanie wszędzie tam, gdzie dobrze się nam odpoczywa. W każdym miejscu, gdzie potrzeba określonej mocy światła.

Produkujemy plisy w każdym kształcie geometrycznym: koło, półkole, trapez, trójkąt.

Koniec z obawami wywołanymi przez niewymiarowe okno! Trudno dostępne i nietypowe otwory okienne nie tylko urozmaicają wygląd budynku, ale teraz także dzięki zastosowaniu plis, mogą być wyjątkowo wygodne w obsłudze. Jeśli nie podobają ci się rolety i chcesz mieć lepszą kontrolę nad wyglądem swojego okna, wybierz nowoczesne plisy. Łódź korzysta z rozwiązań Debastor już od lat. Rozejrzyj się po mieście, na pewno znajdziesz nasze realizacje!

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL
images

Promocje

Wybrali nas

2 2
immergas
15
17 19
4 pkoleasing

Aktualności

REX-BUD wybiera firmę DEBASTOR na wykonawcę osłon przeciwsłonecznych w budynku biurowym przy nowym Zakładzie Produkcji Blachy Trapezowej w Zgierzu.

Większość z nich posiada szerokość 260 cm dzięki czemu możemy ozdobić praktycznie każde okno bez konieczności sztukowania. Do wyboru prawie 300 pięknych wzorów ! No i te promocyjne ceny, aż żal nie sprawdzić oferty.

Kilkadziesiąt nowych kolorów, wiele odcieni szarości "tak TRENDY w ostatnich latach"

Teraz w stałej ofercie naszej firmy blisko 850 tkanin. Do wyboru - do koloru, także dla bardzo wymagających Klientów.

Ponad 50 nowych nietypowych wybarwień, lamele lakierowane na wysoki połysk, lamele z efektem postarzenia i nie tylko. W połączeniu z dotychczasową ofertą posiadamy w ofercie blisko 100 odcieni drewna. Produkt z wysokiej półki, a ceny co najmniej przystępne.

Debastor logofooter

debastor.com - all rights reserved

ul. Wolska 3; 95-054 Łódź Ksawerów; Telefon: 42 213-70-38